Vytvoření QR kódu pro platbu

Aby vám zákazník jednoduše zaplatil prostřednictvím QR kódu, tak je nutné platební QR kod nejprve vytvořit. K tomuto účelu lze použít online QR generátor od Pays, který je k dispozici zcela zdarma. Má několik zajímavých vlastností a vytvoření QR kódu pro platbu je z jeho pomocí velmi jednoduché.

Online generátor můžete použít na počítači i v mobilu. Jedná se o responzivní webovou stránku, kterou si můžete dát v prohlížeči do záložek nebo v mobilu přímo na displej telefonu. Kdykoliv budete potřebovat pro někoho vygenerovat nový platební kód, budete mít generátor k dispozici. Vytvoření QR kódu pro platbu zahájíte kliknutím na následující tlačítko:Výhodou generátoru od Pays je, že si pamatuje vaše dříve zadané údaje. Předpokládá se, že QR kódy generujete pro vlastní potřebu tak, aby vám mohli platit vaši přátelé nebo zákazníci. Tím pádem zůstává číslo vašeho bankovního účtu stejné a vždy když potřebujete vygenerovat nový kód, tak změníte pouze částku a variabilní symbol. Pak kliknete na tlačítko „Vygenerovat QR kód“ a je hotovo.

Jak sdílet kód pro platbu?

Vytvořený QR kód pro platbu můžete plátci předat několika způsoby:

Platby prostřednictví QR kódu jsou jednoduché a velmi pohodlné. Vaši přátelé nebo zákazníci ocení jednoduchost platby, kterou provedou během několika vteřin bez toho aniž by museli složitě vyplňovat platební údaje do převodního příkazu. Při ručním vyplňování mohou navíc snadno udělat chybu, což při platbě přes QR kód nehrozí.

Používáte pro vytvoření QR kódu pro platbu generátor Pays?

Napište nám, co můžeme zlepšit.