Platba kartou - Pays

Platba kartou

Platba kartou je v současné době nejoblíbenější způsob úhrady za zboží a služby. V některých zemích placení kartou výrazně dominuje a je zcela běžné, že i kafe v kavárně zaplatíte tímto způsobem. Vyzkoušejte to třeba na Islandu nebo v dalších severských zemích.

Naprosto běžně se dnes dostanete do situací, kdy je platba kartou jedinou možností, jak zaplatit. Příkladem může být třeba nákup vstupenek na koncert nebo do divadla na předprodejním portálu smsticket.

Ve chvíli, kdy provádíte nákup vstupenek na mobilním telefonu (což je dnes zcela běžné), nemůžete samozřejmě zaplatit ani hotově, ani převodem, ani nijak jinak. Jedinou možností je platba kartou. Jak na to? Naštěstí dnes existují alternativy, jak provést platbu kartou bez toho, abyste složitě opisovali číslo karty a další údaje o expiraci a kontrolní kódy.

Svou platební kartu můžete mít uloženou v bezpečné aplikaci Masterpass v mobilním telefonu. Při samotné platbě kartou za vstupenky jen z nabídky vyberete možnost "Masterpass" a platební brána vás automaticky přesměruje do aplikace, kde svou platbu dokončíte. V celém procesu platby není třeba číslo karty ani další údaje nikam opisovat. Aplikace Masterpass předá údaje o platební kartě platební bráně sama bezpečným způsobem. Ani sám prodejce vstupenek číslo Vaší karty nezíská. Pouze se dozví, že platba kartou v pořádku proběhla a dokončí Váš nákup. Vaše vstupenky dostanete během několika minut mailem.

Jak vidíte, tak i platba kartou může být velmi rychlá, pohodlná a naprosto bezpečná. Platební brána Pays je ideálním řešením pro platby kartou v e-shopech a na dalších internetových stránkách.

Platbu kartou prostřednictvím Pays si zde můžete snadno vyzkoušet v reálném provozu a zjistíte, jak celý proces probíhá. Uvidíte přesně, jak Váš zákazník zaplatí za Vaše služby přes internet, pokud se rozhodnete platební bránu Pays používat. Testovací platbou nám zaplatíte 20 Kč (nejedná se o žádné demo) a tuto sumu Vám následně vrátíme. Platbu můžete vyzkoušet zde.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku?

Zeptejte se nás