Platební brána - proč Pays?

Platební brána

Platební brána Pays

Platební brána Pays je jednoduchým, spolehlivým a bezpečným řešením internetových plateb pro firmy i jednotlivce. Platební brána Pays je lepší než konkurenční brány ze tří hlavních důvodů.

Prvním důvodem je jednoduchá registrace a velmi rychlá aktivace platební brány. Opravdu nechceme dělat vědu z tak jednoduché věci jakou je platba Vašeho zákazníka na Vašich stránkách. Vyžadujeme pouze ty údaje, které skutečně potřebujeme ke spolehlivému provozu a zajištění Vašich plateb.

Druhým důvodem je velmi jednoduché nasazení platební brány na jakékoliv webové stránky. S Pays jste schopni spustit internetové platby pouhým umístěním platebního odkazu na Vaši libovolnou webovou stránku. Platební odkaz si snadno vygenerujete v administračním rozhraní Pays.

Třetím důvodem jsou funkce, které u konkurence nenajdete. Platební brána Pays umí generovat a odesílat platební předpisy, umí opakované platby, dokáže vytvořit internetovou pokladnu, podporuje rychlé SMS notifikace, dokáže zasílat urgence zákazníkům, kteří platbu nedokončili atd... Více o těchto funkcích se dozvíte na stránce Platební brány - Zajímavé funkce.

Nejlepší platební brána

Ve firmě pays.cz pracujeme každý den na tom, abychom byli našimi uživateli vnímáni jako nejlepší platební brána v ČR. Máme k tomu dobré důvody, protože sami provozujeme několik projektů, pro které jsme dříve marně hledali kvalitní platební řešení. Chtěli jsme toho tolik, že nám nebyl schopen nikdo vyhovět, a proto jsme nakonec zrealizovali Pays. Přitom si nemyslíme, že jsme chtěli nemožné!

Je přece normální, že si obchodník může sám definovat, jakým způsobem a jazykem komunikuje platební brána s jeho zákazníkem. Je také normální, že si obchodník může sám nadefinovat vzhled platební brány, aby ladil s designem obchodu. Také považujeme za normální, že platební brána informuje obchodníka o platbách, které nebyly dokončeny, pokud si to přeje. Za standard považujeme podporu dalších měn, podporu několika eshopů v rámci jednoho účtu v Pays, možnost vrácení platby zákazníkovi, automatické generování dokladů nebo faktur pro zákazníky, kteří zaplatili a exporty výpisů do různých účetních systémů. Používáte-li účetní systém, který neznáme, tak Vám prostě export doprogramujeme. Chcete-li, aby mohl zákazník při platbě zadat dodatečné údaje nebo třeba číslo slevového voucheru, tak to také umíme...

Platby kartou u nás vítězí

Platební brána Pays poskytuje provozovatelům eshopů veškeré platební metody, které běžně používají zákazníci po celém světě. Z našich statistik, které sestavujeme pravidelně z desítek tisíc plateb měsíčně vyplývá, že dlouhodobě roste obliba online platby kartou. Přibližně 80% současných zákazníků, kteří použijí platební bránu Pays, využije při svém nákupu platbu kartou. Ostatní používají platbu bankovním převodem a PayPal. Plateb prostřednictvím SMS je v celkovém objemu minimum, ale existují uživatelé, u kterých je procento mobilních plateb významné. K masivnímu využívání platebních karet přispívá fakt, že této platební metodě důvěřuje stále větší množství zákazníků, kteří pro platby používají karty podporující zabezpečení 3D secure (Platba musí být potvrzena kódem, který je zaslán formou SMS majiteli karty.) Platby kartou více popisujeme na stránce Platební metody.

Vyzkoušejte Pays

Hledáte-li kvalitní platební bránu, přejděte na Pays. Zde se můžete zaregistrovat

Nenašli jste odpověď na vaši otázku?

Zeptejte se nás