Platební brána Pays - Blog

Blog platební brány Pays

V blogu platební brány Pays zvěřejňujeme pravidelně články související s platbami na internetu a užitečné tipy pro obchodníky. Mezi hlavní témata patří návody pro naše uživatele, tipy k využívání některých služeb Pays a další užitečné rady, které se vám mohou hodit při podnikání na internetu nebo při provozování vlastního e-shopu.

Vydělávání na internetu

Vydělávání na internetu: 4 praktické tipy, jak na výběr vhodné platební brány

K úspěšnému vydělávání na internetu dnes neodmyslitelně patří i dobře fungující platební brána. Sestavili jsme 4 praktické tipy na základě dlouhodobého sledování toho, co obchodníci v praxi oceňují a skutečně potřebují. Stačí si při výběru položit čtyři následující otázky v našem článku a nebát se nad hledáním odpovědí strávit trochu času.

Internetový prodej

Internetový prodej: 5 důvodů proč úspěšní obchodníci používají platební odkazy

Napadlo vás někdy vydělávat prostřednictvím jednoduchého platebního odkazu? A pokud ne, líbila by se vám taková možnost? Díky platebním odkazům je internetový prodej ještě jednodušší a úspěšnější. Navíc se dá tato úspěšnost snadno měřit přímo v uživatelském rozhraní Pays.

WooCommerce platební brána

WooCommerce Platební Brána: Proč a jak nainstalovat plugin od Pays

Pokud hledáte pro svůj WooCommerce obchod plugin v Češtině, který nabízí možnost jednoduché online platby, je potřeba dobře zvážit, jakou platební bránu si vyberete. Například všichni uživatele Pays mají plugin pro platby produktů skrze WooCommerce zdarma. Nemusíte si tak připlácet za rozšíření pro své ecommerce řešení jako tomu bývá u mnoha platebních bran zvykem.

Jak přijímat platby online

Jak přijímat platby online: 3 tipy pro podnikání bez eshopu

Mnoho lidí úspěšně provozuje na internetu svůj byznys, aniž by vlastnili eshop. Pokud o podnikání online uvažujete, a nebo hledáte řešení pro svůj online byznys, nabízíme vám tři jednoduchá a funkční řešení pro přijímání online plateb bez nutnosti programování, a nebo složité implementace.

Hledáte lepší platební bránu?

Kontaktujte nás