Platební brána Pays - Blog

Blog platební brány Pays

V blogu platební brány Pays zvěřejňujeme pravidelně články související s platbami na internetu a užitečné tipy pro obchodníky. Mezi hlavní témata patří návody pro naše uživatele, tipy k využívání některých služeb Pays a další užitečné rady, které se vám mohou hodit při podnikání na internetu nebo při provozování vlastního e-shopu.

Wix recenze, která shrnuje hlavní zajímavé funkce tohoto nástroje včetně jeho hlavních výhod a nevýhod.

Wix - recenze

Wix už dávno není jednoduchým drag-and-drop nástrojem. Kromě nepřeberného množství vizuálně zajímavých šablon nabízí mnoho funkcí přímo na míru pro potřeby kohokoliv, kdo začíná s podnikáním anebo hledá optimální řešení pro středně velkou firmu. V recenzi jsme se zaměřili na hlavní zajímavé funkce tohoto nástroje včetně výhod i nevýhod.

Co znamená NFC a historie mobilních bezkontaktních plateb

Co znamená NFC a historie mobilních bezkontaktních plateb

Mobilní platba dnes už dávno neznamená jen platbu pomocí odeslané Premium SMS. Za úspěšnou bezkontaktní transakcí v obchodě u platebního terminálu dnes stojí tzv. NFC technologie. Co je to NFC technologie a jaké jsou hlavní rozdíly NFC proti Bluetooth? To vše se dozvíte v tomto našem článku, ve kterém se vrátíme i do nedávné historie.

Placení hodinkami: 4 nejpopulárnější technologie v ČR

Placení hodinkami: 4 nejpopulárnější technologie v ČR

Placení hodinkami v ČR je již dnes celkem běžné. V současnosti trhu dominují 4 hlavní systémy – watchOS (Apple), Wear OS (Google), Garmin Pay a Fitbit Pay. V našem článku najdete detailní informace včetně odkazů o současných systémech a modelech, které podporují bezkontaktní platby.

4 způsoby, jak snadněji prodávat digitální obsah

4 způsoby, jak snadněji prodávat digitální obsah

Napsali jste svou první e-knihu? Vytvořili jste video kurz? Prodáváte příručky nebo poukazy na své služby? Ať už máte jakýkoliv digitální obsah, který byste rádi začali prodávat online, Pays má pro vás připravené rychlé a jednoduché řešení na míru. Zjistěte, jak můžete začít svůj obsah prodávat snadněji a rychleji ještě dnes. Nabízíme vám hned několik osvědčených způsobů.

6 způsobů, jak přijímat PayPal platby

6 způsobů, jak přijímat PayPal platby

Většina lidí si zaregistruje účet PayPal kvůli možnosti nakupovat online. PayPal však můžete používat i pro další činností. Seznamte se s PayPal, zjistěte, jak založit a nastavit účet, na co si při platbách dávat pozornost, jakou formou můžete platby přijímat a jaké jsou hlavní nevýhody tohoto platebního systému.

Starlink - vysokorychlostní satelitní internet

Starlink: Satelitní internet od SpaceX

Rozvoj internetových služeb a e-commerce byl vždy přímo závislý na rychlosti připojení uživatelů k internetu. Starlink je novou službou firmy SpaceX Elona Muska, která je schopná zajistit připojení k internetu i na těch nejodlehlejších místech na světě. Proto, že je internet životně důležitý i pro nás a naše uživatele - obchodníky, tak jsme službu vyzkoušeli jako jedni z prvních v ČR a přinášíme vám naše první poznatky.

Platby kartou online

Platby kartou online: znáte těchto 6 hlavních výhod?

Platby kartou za rok 2021 opět rostly a celkový počet takových plateb dosáhl hodnoty 1,5 miliardy. Důvodem jsou i velké výhody, které platby kartou online přináší. Víte jaké konkrétní výhody to jsou? Dali jsme dohromady 6 hlavních důvodů, proč se dnes vyplatí nakupovat i platit kartou online.

Bezkontaktní platby kartou

Bezkontaktní platby kartou: odpovědi na 10 nejčastějších dotazů

Česká Republika se řadí mezi přední evropské země co do počtu bezkontaktních plateb. V článku zjistíte, jak si vedeme v porovnání s ostatními, zejména evropskými, zeměmi a také v něm najdete odpovědi na nejčastější dotazy týkajících se tématu bezkontaktních plateb.

Platby přes internet

Platby přes internet: 4 způsoby, jak bezpečně platit kartou na internetu

Popularita a množství plateb kartou online neustále stoupá. Ruku v ruce s tím však stoupá i riziko zneužití takové karty a krádeže finančních prostředků. Existují však různé způsoby, které pomáhají taková rizika snižovat, popřípadě umožňují snazší získání ztracených prostředků zpět.

Platební terminál bez paušálu

Platební terminál bez paušálu: 2 jednoduchá řešení pro bezhotovostní platby

Dosud jste zvyklí od zákazníků brát hotovost, ale stále častěji slýcháte dotaz, zda neberete kartu. Pro pár transakcí se vám ale nechce nasazovat platební terminál, a proto jsme vytvořili velice jednoduchý virtuální i mobilní platební terminál, který můžete použít. Navíc je jeho aktivace zdarma a jednoduchá.

Prodej na Facebooku

Marketplace: 3 praktické tipy jak prodávat na Facebooku

Facebook je pro online prodej produktů stále více oblíbený. Důvod je jednoduchý. Na Facebooku u inzerátu na Marketplace neplatíte žádné poplatky za uveřejnění ani provizi z prodeje. Inzerování produktu je navíc otázkou několika minut. Propagace samotných příspěvků navíc může být velice levná a pokud produkt inzerujete na správných místech, tak i účinná.

Vydělávání na internetu

Vydělávání na internetu: 4 praktické tipy, jak na výběr vhodné platební brány

K úspěšnému vydělávání na internetu dnes neodmyslitelně patří i dobře fungující platební brána. Sestavili jsme 4 praktické tipy na základě dlouhodobého sledování toho, co obchodníci v praxi oceňují a skutečně potřebují. Stačí si při výběru položit čtyři následující otázky v našem článku a nebát se nad hledáním odpovědí strávit trochu času.

Internetový prodej

Internetový prodej: 5 důvodů proč úspěšní obchodníci používají platební odkazy

Napadlo vás někdy vydělávat prostřednictvím jednoduchého platebního odkazu? A pokud ne, líbila by se vám taková možnost? Díky platebním odkazům je internetový prodej ještě jednodušší a úspěšnější. Navíc se dá tato úspěšnost snadno měřit přímo v uživatelském rozhraní Pays.

WooCommerce platební brána

WooCommerce Platební Brána: Proč a jak nainstalovat plugin od Pays

Pokud hledáte pro svůj WooCommerce obchod plugin v Češtině, který nabízí možnost jednoduché online platby, je potřeba dobře zvážit, jakou platební bránu si vyberete. Například všichni uživatele Pays mají plugin pro platby produktů skrze WooCommerce zdarma. Nemusíte si tak připlácet za rozšíření pro své ecommerce řešení jako tomu bývá u mnoha platebních bran zvykem.

Jak přijímat platby online

Jak přijímat platby online: 3 tipy pro podnikání bez eshopu

Mnoho lidí úspěšně provozuje na internetu svůj byznys, aniž by vlastnili eshop. Pokud o podnikání online uvažujete, a nebo hledáte řešení pro svůj online byznys, nabízíme vám tři jednoduchá a funkční řešení pro přijímání online plateb bez nutnosti programování, a nebo složité implementace.

Hledáte lepší platební bránu?

Kontaktujte nás