Informace pro uživatele platební brány Pays

Bezpečná platební brána Pays

Pokud se chystáte zaplatit nebo jste již zaplatili prostřednictvím platební prány Pays, jsou následující informace pro Vás.

Poplatky

Obchodníci a další poskytovatelé zboží a služeb na internetu mají možnost přenést náklady spojené s realizací transakce na plátce, tedy na Vás. Je to stejné, jako když platíte na poště složenkou. Také zaplatíte určitý poplatek poště za to, že je platba provedena a peníze se dostanou na ten správný účet. Podobně to funguje i u nás. V závislosti na typu platební služby se tento poplatek rozdělí mezi nás a další poskytovatele služeb, které jsou nutné k realizaci platby, například mezi banky, společnost Paypal, karetní asociace (MasterCard, Visa) nebo mobilní operátory.

Kontrola vaší platby

Po nákupu u obchodníka a platbě prostřednictvím platební brány Pays, máte ihned možnost podívat se na aktuální stav, ve kterém se Vaše platba nachází. Na Vaši emailovou adresu je vždy zaslán email s potvrzením transakce. Email obsahuje link, jehož prostřednictvím máte možnost sledovat aktuální stav platby. V případě, že si to obchodník přeje a službu si u nás aktivuje, obdržíte potvrzení o platbě také formou SMS na Váš mobilní telefon.

Reklamace

Pokud nebylo něco v pořádku a potřebujete platbu reklamovat, zašlete nám prosím co nejdříve po platbě podrobnosti na email reklamace@pays.cz nebo volejte 541 218 084. Vaši reklamaci budeme ihned řešit.

Potřebujete další informace?

Zeptejte se nás