Informace pro uživatele platební brány Pays

Bezpečná platební brána Pays

Pokud se chystáte zaplatit nebo jste již zaplatili prostřednictvím platební prány Pays, jsou následující informace pro Vás.

Kontrola vaší platby

Po nákupu u obchodníka a platbě prostřednictvím platební brány Pays, máte ihned možnost podívat se na aktuální stav, ve kterém se Vaše platba nachází. Na Vaši emailovou adresu je vždy zaslán email s potvrzením transakce. Email obsahuje link, jehož prostřednictvím máte možnost sledovat aktuální stav platby. V případě, že si to obchodník přeje a službu si u nás aktivuje, obdržíte potvrzení o platbě také formou SMS na Váš mobilní telefon.

Platby kartou

Většina plateb přes platební bránu Pays jsou platby kartou. V současné době je to až 85% všech plateb, které pro obchodníky zrealizujeme. Každý platící zákazník dostane automaticky do několika vteřin po platbě email s přesnou informací o provedené transakci. Na svém bankovním účtu najdete konkrétní platbu kartou vždy s popisem, který obsahuje text pays.cz nebo název obchodníka, u kterého jste provedli nákup.

Reklamace

Pokud nebylo něco v pořádku a potřebujete platbu reklamovat, zašlete nám prosím co nejdříve po platbě podrobnosti na email reklamace@pays.cz nebo volejte 541 218 084. Vaši reklamaci budeme ihned řešit.

Potřebujete další informace?

Zeptejte se nás