Pays - bez bariér, bez komplikací, bez průtahů

Podporujeme platební metody, které mají vaši zákazníci rádi

Platby kartami

Karty jsou globálně nejrozšířenější online platební prostředek. Naše řešení je založeno na bankovním standardu 3D secure, které zajišťuje nejpokročilejší zabezpečení pro online karetní transakce. Platbu kartou od zákazníka inkasujete ihned.

QR platby

Nástroj pro zjednodušení a urychlení bankovních převodů realizovaných pomocí mobilního bankovnictví. Zákazník tedy nemusí mít platební kartu. Jednoduše naskenuje platební QR kód a zaplatí Vám rychlým bankovním převodem.

Platby Paypalem

Paypal je de-facto světovým standardem pro online platby. Pokud chcete přijímat platby ze zahraničí je pro Vás Paypal to nejjednodušší řešení. Ani počet českých uživatelů Paypalu není zanedbatelný. S registrací v systému PayPal Vám pomůžeme.

Mobilní platby

V ČR je víc mobilů než obyvatel. A většinou z nich lze platit. Částka se strhne z kreditu Vašeho zákazníka nebo se připojí k faktuře od jeho mobilního operátora. Transakci vidíte a inkasujete opět ihned online. Hodí se zejména při platbách nižších částek (20, 50, 100, 200 Kč)

Platby v hotovosti

V případě, že Vám zákazníci platí v hotovosti (při venkovním prodeji nebo kdekoliv mimo e-shop), můžete v rámci platební brány Pays využít možnost napojení na server EET. Vaši zákazníci pak automaticky obdrží doklad splňující platné předpisy mailem a SMSkou. Pro evidenci Vašich tržeb v hotovosti můžete použít jednoduchou EET pokladnu Pays.

Novinka: Registrace online platby přes platební bránu nebo platby v hotovosti v systému EET

Platební brána Pays pracuje ve dvou řežimech: EET-VYP / EET-ZAP. Vy sami zvolíte, zda budete své tržby přes platební bránu registrovat v systému EET sami (pomocí svého účetního software nebo pomocí eshopu) nebo zda má registraci provést automaticky platební brána Pays. Ve druhém případě proběhne registrace vaší tržby prostřednictvím spolehlivého systému eet.sluzba.cz

Nabízíme obchodní model, který se líbí obchodníkům

Náklady platí plátce

Transakční poplatky spojené s platbou transparentně sdělíme Vašemu zákazníkovi a navýšíme o ně hodnotu transakce. Vy jako obchodník získáváte 100% částky za své zboží nebo službu. Ve skutečnosti je to celkem přirozené a kdo byl někdy na poště se složenkou, ví o co jde.

Náklady platí příjemce

Pokud si budete přát, umíme samozřejmě nabídnout i obvyklejší metodu, kdy poplatky spojené s platbou jdou k tíži obchodníka.

Nasazení platební brány Pays není žádná věda

Integraci platební brány Pays do vašeho webu by měl zvládnout správce webu bez toho, abychom museli dělat kompromisy v zabezpečení celého procesu. Programátorům poskytneme perfektní dokumentaci k tomu, aby Váš eshop snadno připojili.

Příklady napojení:

Platební tlačítko u Vašeho produktu na webu

Nejjednodušší řešení, pokud na Vašem webu prodáváte několik málo produktů. Nepotřebujete mít ani systém na e-shop. Zákazník zahájí platbu kliknutím na platební tlačítko. Příklad platebního tlačítka Pays jako "Koupit knihu on-line" je zde: Prodej knih - Šuplík.cz

Integrace do systému Vašeho e-shopu

Plná integrace, kdy je Pays součástí nabídky plateb ve Vašem eshopu. Zákazník si vybere platbu Pays a následně může zaplatit platební metodou, kterou si sám vybere. Zde může být příkladem integrace do systému prodeje vstupenek: Prodej vstupenek - smsticket

Kompletní integrace do e-shopu včetně evidence tržeb v EET

Kompletní integrace, kdy platební brána poskytuje veškeré online platby a zároveň provádí evidenci tržeb obchodníka na serverech Finanční správy ČR. Zde je příkladem integrace do eshopu: Rodinného pivovaru BERNARD

Platební předpis Pays

Platební předpis Pays je jednoduchý ale velmi oblíbený nástroj pro odeslání tzv. "platební výzvy" emailem. Jednoduše tak rozešlete upomínky dlužníkům přímo s platebním odkazem v emailu. Stejně tak snadno můžete zaslat zákazníkovi výzvu k platbě zálohy nebo k úhradě faktury. Zákazník pak jednoduše zaplatí kliknutím na odkaz, který obdržel.

Automatická EET registrace a EET pokladna Pays

Platební brána Pays plně podporuje EET. Pokud v nastavení zadáte své parametry EET, pak bude platební brána automaticky odesílát doklady splňující platné předpisy zákazníkům, kteří Vám zaplatili. Zároveň můžete pomocí stránky EET Pokladna jednoduše evidovat hotovostní platby vašich zákazníků a automaticky jim vystavovat a odesílat doklady.

Platební moduly pro e-shopy a testování platební brány

Snažíme se, aby byla implemetace Pays co nejjednodušší a proto pracujeme na vytvoření platebních modulů pro nejpoužívanější e-shopy. Ty hotové a otestované můžete stáhnout zde, zajistíte si tak implementaci v řádech minut.

PrestaShop - Platební modul Pays pro PrastaShop do verze 1.6 stáhnete zde. Modul pro verze PrestaShop 1.7 a vyšší stáhnete zde.

WooCommerce - Platební modul Pays pro WooCommerce (WordPress) stáhnete přímo na stránce pluginů pro WordPress.

Magento - Platební modul Pays pro e-shop systém Magento stáhnete zde.

Testování systémů Pays je umožněno pouze registrovaným vývojářům, kterým po registraci zašleme přístupové údaje do testovacího rozhraní a potřebné konfigurační parametry. V případě vašeho zájmu o testování nebo v případě že implementujete Pays do vašich systémů, se prosím registrujte mailem na adrese testing@pays.cz. Chcete-li se stát našim certifikovaným partnerem pro vývoj pluginů do ecommerce systémů, kontaktujte nás na adrese info@pays.cz.

Často se ptáte

Je platba prostřednictvím platební brány Pays bezpečná? Jak jsou ochráněny mé peníze?

Společnost pays.cz s.r.o. je registrována u České národní banky jako "Poskytovatel platebních služeb malého rozsahu" a podléhá plnému dohledu ČNB. Splňujeme všechny nezbytné požadavky a licenční kritéria k tomu, abychom mohli poskytovat platební služby. Zabezpečení internetové komunikace je na nejvyšší možné úrovni. Navíc důvěrná platební data jako jsou hesla nebo čísla platebních karet v našem systému nikdy neukládáme.

Je nasazení platební brány Pays složité?

Pays Vám nabízí několik jednoduchých možností jak přijímat platby online. V podstatě nemusíte mít ani eshop, postačí jednoduché webové stránky. V případě, že používáte některé obvyklé řešení pro eshop (například PrestaShop nebo Woocommerce), pak stačí jednoduše doinstalovat plugin Pays.

Proč je využití platební brány Pays výhodnější, než když si samostatně napojím platební služby jednotlivých bank, mobilních operátorů a dalších poskytovatelů?

Pays umožňuje jednoduchou implementaci více platebních metod najednou bez nutnosti uzavírání více smluv a řešení více technických připojení k jednotlivým platebním metodám. Díky našemu postavení registriovaného subjektu platebních služeb a celkovému objemu transakcí jsme navíc schopni pro své klienty získat také výhodnější cenové podmínky.

Kdy dostanu své peníze?

Platby, které Vaši klienti zaplatí na Váš účet v Pays si můžete okamžitě převést na svůj běžný bankovní účet. K samotnému převodu dojde nejpozději následující pracovní den.

Jak dostanu informace o platbách do svého účetnictví?

Systém Pays generuje reporty ve standardních formátech používaných bankami, které je možno přímo načíst do běžných účetních systémů jako je Karat, Pohoda, Money nebo Duel.

Zaplatit nákup bránou Pays je jednoduché!

Zkuste si to teď hned testovací platbou ve výši 20 Kč (platbu vám následně vrátíme).

Otestovat!

Nenašli jste odpověď na vaši otázku?

Zeptejte se nás