Jednoduché platební řešení pro města a městské organizace

Platební řešení od Pays dnes naleznete ve městech a obcích, kde kladou důraz na kvalitu a spolehlivost plateb a chtějí občanům nabídnout spolehlivou službu úhrady mnoha typů poplatků.

V projektech, kde provádí platby obrovské množství lidí, je třeba klást důraz na jednoduchost použitého platebního řešení. Ne každý občan města je totiž IT odborník, který platí prostřednictvím internetu každý den, a ne každý používá nejmodernější počítač či mobilní telefon. Existuje spousta lidí, kteří by rádi použili pro úhradu městských poplatků nebo rezidenčního parkování platbu přes internet, ale obávají se složitosti tohoto procesu. Obávají se, že platbu nezvládnou, a to jim přinese další problémy. Z tohoto důvodů se pak raději rozhodnou moderní možnost platby prostřednictvím internetu vůbec nepoužít.

Platební řešení, které prošlo dlouholetým vývojem

Platební brána Pays má s projekty ve městech, obcích a charitativních organizacích již mnohaleté zkušenosti. Při nasazování platební brány ve velkých projektech, kde provádí platby velké množství lidí vyššího věku nebo lidí, kteří jsou méně technicky zdatní, jsme testovali mnoho přístupů, různá uživatelská rozhraní a různé způsoby komunikace s plátci. Dnes můžeme s klidných srdcem říct, že sázka na jednoduchost platebního procesu byla tou správnou volbou.

Občané mohou platit moderními platebními metodami jako jsou:

Platit mohou jak z počítače, tak prostřednictvím mobilních telefonů o tabletů.

Pro Pays není žádný projekt příliš velký nebo komplikovaný

Pays dnes zajišťuje platby pro Charitu ČR, kde provádějí platby velmi často i starší dárci. Realizujeme platby pro Český rozhlas, kde je mezi plátci zastoupena celá populace České republiky. Pays dále řeší platby parkovného v Praze a v několika dalších městech v ČR, kde jsou platby prováděny z mobilních telefonů a platí lidé všech věkových skupin, všech úrovní vzdělání i různých technických znalostí.

Máme tedy vlastní, několikaletou, reálnou zkušenost s realizací platebních systémů pro města, obce a velké organizace, které mají všechny typy plátců. To dává městům a obcím jistotu, že pokud bude pro realizaci plateb ve městě použita platební brána Pays, bude vše spolehlivě fungovat a občané budou spokojeni.

Česká spořitelna jako garant platebního řešení Pays

Garancí pro města a obce je partnerská spolupráce platební brány Pays s Českou spořitelnou, která tyto typy projektů zastřešuje jako banka a smluvní partner města. Město pak může platební řešení použít v oblastech, které samo uzná za vhodné. Logickou volbou je samozřejmě implementace platební brány Pays do portálu občana města a k úhradě municipálních poplatků (místní, uživatelské, ostatní, správní).

Obrázek shrnuje další využití platebního řešení od Pays ve čtyřech bodech: 1. Rezidenční i krátkodobé parkování, 2. Platby nájemného v obecních bytech, 3. Rozhlasové i televizní poplatky a 4. Vstupenkové systémy.

Další možnosti využití:

V některých městech pomáhá platební brána Pays s inkasem plateb pronájmů za městské byty nebo dokonce i s výběrem pokut od zahraničních řidičů, kteří spáchají v lokalitě města dopravní přestupek.

Všechny uvedené projekty jsme již v mnoha případech úspěšně realizovali a rádi se s Vámi potkáme, vysvětlíme a odprezentujeme možnosti platební brány Pays i u Vás. Pays Vám dá garanci spolehlivých plateb a spokojených občanů.


< předchozí článek - další článek >

Hledáte řešení plateb pro vaše město?

Kontaktujte nás prosím