AKCE "COVID" - eshop zdarma

Pays + Zakaznik.cz = eshop zdarma

E-shop zdarma pro dodavatele potravin a jídel

Firmy pays.cz s.r.o. (provozovatel platební brány Pays) a Zákazník.cz a.s. (poskytovatel jednoduchého e-shop řešení Zakaznik.cz) se dohodly, že podpoří producenty a dodavatele potravin v této problematické době. Firmám, které spadají do některé níže uvedené kategorie, poskytnou bezplatně a minimálně do konce roku 2020 jednoduchý eshop Zakaznik.cz pro prodej jejich produktů. Nastavení a konfiguraci eshopu včetně napojení na platební bránu provedou obě firmy na vlastní náklady.

Koho se akce týká?

Eshop s jídlem zdama Služba bude bezplatně poskytnuta zájemcům, patřícím do následujících kategorií, pokud samostatně rozvážejí své produkty až k zákazníkům domů nebo v případě, že provozují prodej jídel formou "výdejního okénka" a nejedná se o prodej alkoholu. Součástí řešení eshopu a platební brány je i důležitá funkce Bezkontaktní identifikace zákazníka.

Zájemci se mohou zaregistrovat standardním způsobem do systému platební brány Pays a další instrukce obdrží mailem. Akce platí do doby, kdy počet zájemců vyčerpá naše pracovní kapacity.

Máte-li zájem o toto řešení...

Napište nám