Propojení Trevlixu a platební brány Pays

Vážení uživatelé rezervačního systému Trevlix.

Děkujeme, že jste si pro příjem záloh od klientů vybrali platební bránu Pays. Věříme, že budete spokojeni se všemi funkcemi, které naleznete ve své Administraci obchodníka. Přihlašovací údaje jsme Vám již zaslali mailem hned po propojení aplikací v nastavení Trevlixu v sekci "Platební brána - Zálohy za ubytování".

Platební brána Trevlix Aktivací platební brány jste získali několik nadstandardních funkcí a služeb, jako jsou platební předpis, platební odkaz nebo virtuální platební terminál. Vaše platební brána je již aktivní a je ihned schopna přijímat reálné platby od zákazníků. Společně však musíme ještě dořešit nutné formality, abychom věděli, na jaký bankovní účet Vám budeme posílat vaše tržby.

Stáhněte si prosím vzor smlouvy a doplňte do něj své identifikační a kontaktní údaje. Doplňte název firmy, adresu, IČ, DIČ (pokud máte), číslo bankovního účtu a kontaktní údaje pro naši vzájemnou komunikaci. Dokument následně vytiskněte, podepište a sken nám pošlete na email trevlix@pays.cz. Vzor smlouvy stáhnete zde.

Nastavení propojení Trevlixu a Pays

Pokud jste provedli aktivaci platební brány Pays přímo v rezervačním systému, je příjem plateb od zákazníků již funkční. V nastavení platební brány není třeba nic dalšího konfigurovat. Propojení obou systémů můžete samozřejmě kdykoliv zkontrolovat. V Trevlixu pod záložkou "Nastavení" najdete v sekci "Platební brána - Zálohy za ubytování" tlačítko "Nastavení platební brány pro platby záloh". Po kliknutí vyskočí okno s položkami Merchant, Shop a Heslo pro API. Tyto hodnoty se musí shodovat s hodnotami, které naleznete v administraci Pays v záložce "Nastavení".

V administraci Pays v záložce "Nastavení" pak musí být v sekci "Komunikační adresy" uvedeny správné adresy pro automatické potvrzování plateb z platební brány do Trevlixu. Adresy musí být ve formátu, který je vidět na obrázku níže.

Nastavení plateb Trevlix - Pays

Potřebujete poradit s vyplněním smlouvy?

Zeptejte se nás