Platební brána Pays - Platební předpis

Platební předpis Pays

Služba Platební předpis je mezi obchodníky velmi oblíbená. Jedná se o užitečný nástroj, který umožňuje snadno inkasovat od zákazníka jednorázovou platbu libovolné částky.

K čemu použít platební předpis?

Platební předpis

Je mnoho důvodů, proč vygenerovat zákazníkovi Platební předpis. Může se jednat o platbu zálohy, úhradu rezervace, doplatek za dodávku zboží. Platební předpis využijete i pro částečnou platbu předem nebo třeba úhradu dříve vystavené faktury po splatnosti. Služba se hodí i při jednorázových platbách zákazníků ze zahraničí. Služba Platební předpis je obchodníkům dostupná v administračním rozhraní Pays v horním menu administrace. Nový platební předpis lze vytvořit během minuty vložením těchto údajů:

Po vyplnění těchto položek je ihned odeslán email s platebním předpisem zákazníkovi. Zákazník obdrží email s odkazem a instrukcemi. Kliknutím na odkaz v mailu může okamžitě zaplatit kartou, QR platbou a dalšími metodami. Zákazník může provést platbu na libovolném svém zařízení (PC, mobil, tablet) Odeslané platební předpisy lze monitorovat. Obchodník ihned rozpozná, zda zákazník jen kliknul na platební odkaz nebo již provedl samotnou platbu.

Platební předpis patří mezi nadstandardní služby platební brány Pays a je dostupný všem uživatelům. Kompletní nabídku služeb Pays naleznete na stránce nabídka pro obchodníky.

Máte dotaz ohledně této služby?

Zeptejte se nás