Platební terminál v mobilu

Platební terminál ve vašem mobilním telefonu

Představte si situaci, kdy potřebujete, aby vám zákazník zaplatil na ulici, u vašeho stánku, při vstupu do klubu, u vás doma nebo třeba hned po podpisu smlouvy při obchodním jednání v kavárně. V těchto případech můžete okamžitě proměnit svůj vlastní mobilní telefon na platební terminál.

Pays promění váš mobil na platební terminál

Existuje velmi mnoho situací, kdy je poskytovatel služeb mimo svou provozovnu nebo kancelář. Tyto situace zná každý řemeslník, který pracuje u svého zákazníka doma, zná ji i mnoho poskytovatelů dalších služeb a prodejců zboží, kteří jsou často přítomni přímo u svých zákazníků nebo s nimi jednají mimo své sídlo. Máme na mysli profese, jako jsou úklidové služby, zahradníci, opraváři, konzultanti, lektoři, soukromí učitelé. V poslední době tímto způsobem pracují i někteří kadeřníci nebo fyzioterapeuti.

Platební terminál v mobilu Pays přináší obchodníkům a všem výše zmíněným profesím nadstandardní službu Platební terminál v mobilu. Jedná se o mobilní aplikaci, kterou lze nainstalovat do novějších telefonů se systémem Android, které mají NFC čtečku.

Jak funguje platební terminál v mobilu?

Práce s aplikací je mimořádně jednoduchá. Po spuštění terminálu v mobilu zadáte částku, kterou má zákazník zaplatit. Váš zákazník si tuto částku překontroluje a svou platební kartu přiloží k vašemu telefonu. To je vše. Aplikace ihned potvrdí, že byla požadovaná částka zaplacena. Svému zákazníkovi můžete pak ještě přímo z aplikace vygenerovat a zaslat stvrzenku na jeho e-mail.

Platební terminál v mobilu nenahradí standardní platební terminál, který známe z obchodů. Nelze jej používat pro příjem stovek plateb denně a má drobná omezení. Při jeho použití je třeba mít nabitý mobil a je nutné být v místě dobrého mobilního signálu nebo připojen na wifi. Terminál v mobilu také není schopen ihned vytisknout papírovou účtenku. I přes tato drobná omezení jej však oceníte pro jeho maximální jednoduchost a použitelnost při různých situacích. Navíc jej máte stále u sebe.

Platební brána Pays nabízí nadstandardní službu Platební terminál v mobilu zdarma svým uživatelům v režimech Pays VIP a Pays Direct.

Chcete proměnit mobil na platební terminál?

Napište nám