Rezervační systém zdarma: jak vybrat ten nejlepší pro vás?

Rezervační systémy jsou klíčové pro kohokoliv, kdo nabízí služby nebo produkty vyžadující rezervaci (ubytovací zařízení, restaurace, salóny krásy, nehtová studia atd...). Dobrý rezervační systém spolu s kvalitní webovou prezentaci může být důležitou součástí vašeho obchodního úspěchu. Na současném trhu existuje hned několik zajímavých platforem, z nichž každá má svá pro a proti.

Výhody rezervačního systému

Kvalitnější služby zákazníkům

Největší výhodou rezervačního systému je, že díky online rezervačnímu systému Vám již zákazníci nemusí volat nebo se domlouvat osobně na místě. Zákazníci si mohou jednoduše online vybrat volný termín, který si mohou zarezervovat kdykoliv a odkudkoliv.

Automatické zpracování rezervací

Jakmile v kalendáři nastavíte volné termíny, už nemusíte ztrácet čas komunikací s jednotlivými zákazníky. Rezervace, které jsou zákazníky provedeny online prostřednictvím vašeho webu, jsou zpracovány automaticky. Nemusíte se tak zaobírat manuálním zpracováváním jednotlivých rezervací. 

Přehled o všech rezervacích na jednom místě

Většina rezervačních systému poskytuje komplexní přehledy o rezervacích, díky kterým můžete jako obchodník vyhodnotit například vzorce chování zákazníků, jejich preference nebo historii rezervací. Podle toho si pak můžete do budoucna plánovat zdroje i kapacity tak, abyste je využili maximálně efektivně.

Jak na výběr vhodného rezervačního systému

Při výběr je důležité vzít v potaz několik klíčových funkcí.

4 oblíbené rezervační systémy

Oblíbené rezervační systémy Pays spolupracuje s několika ověřenými poskytovateli rezervačních systémů, které pokrývají různé potřeby obchodníků.

Trevlix – rezervační systém pro hotely a ubytování s větší kapacitou

Trevlix je oblíbeným rezervačním systémem pro hotely a ubytovací zařízení s větší kapacitou.  Nabízí v základní ceně mnoho zajímavých funkcí. Připlatit si pak můžete za různé přídavné moduly jako je Channel Manager, iCalendar (propojení s třetími stranami a aktualizace obsazenosti) nebo doklady (pro uživatele platební brány je k dispozici zdarma).

Rezeo – rezervační systém pro malé ubytování

Rezeo je skvělé řešení pro soukromé poskytovatele, ať už se jedná o různé chaty, chalupy a objekty (apartmány, rodinné domy, vily) nebo neotřelá ubytování typu glamping, či pobyt ve stromech. Velkou výhodou je, že Rezeo má nastavenou jednotnou cenovou politiku. Nejsou zde žádné příplatky za další služby.

Reservanto – univerzální rezervační systém na služby zdarma

Reservanto je nástroj pro rezervaci služeb s možností online platby prostřednictvím platební brány Pays. Velkou výhodou tohoto rezervačního formuláře je mj. flexibilita, díky které si můžete jednoduše nastavit vzhled rezervačního formuláře. Rezervační systém Reservanto nabízí hned několik plánů, přičemž už bezplatná verze zahrnuje platební bránu.

Oblasti, kde lze tento rezervační systém využít:

Reservo eats – online objednávka jídel a rozvoz

Reservo eats je určeno pro restaurace, jež hledají službu, prostřednictvím které si může pravidelný zákazník objednat rozvoz jídla online přímo na webu restaurace, nikoliv prostřednictvím třetích stran jako je Bolt, Foodora nebo Wolt. Kromě klasických funkcí jako je příjem a potvrzení objednávky může personál aktualizovat i stav vytíženosti restaurace.

Související články:


< předchozí článek - další článek >

Hladáte rezervační systém?

Napište nám. Poradíme.