Rezeo a platební brána Pays

Rezeo – rezervační systém pro ubytování

Rezeo je jednoduchý a praktický rezervační systém, který je určen menším poskytovatelům ubytování jako jsou chaty, chalupy, apartmány, rodinné domy nebo ubytování typu glamping. Systém se umí propojit s kalendáři i jiných ubytovacích portálů (např. Booking nebo Airbnb) a díky tomu automaticky aktualizuje dostupnost. Nemůže tak dojít k overbookingu.

Rezervační systém pro malé ubytovatele

Rezervace ubytování a platby Velkou výhodou je i mobilní aplikace, takže máte přehled o všech rezervacích jednoduše ve svém telefonu. Rezervační systém navíc dovede bez problému komunikovat s hosty automaticky, ať už jde o výpočet ceny, zaslání výzvy k platbě zálohy, informace o doplatku nebo potvrzení o zaplacení. V případě potřeby lze vygenerovat i fakturu.

Automatické funkce

Rezeo dokáže automaticky spárovat příchozí platby s rezervacemi. Díky tomu můžete sledovat aktuální stav rezervace, například „zaplaceno“ nebo „uhrazená záloha“. Údaje jsou zde automaticky ukládány, takže můžete veškeré informace kdykoliv dohledat. Pokud již máte existující rezervace, lze je do Rezeo snadno vložit. Systém si můžete vyzkoušet, je k dispozici zdarma na 30 dní.

Profesionální web „za hubičku“

Rezeo - rezervační systém a platební brána Pro plnohodnotné využití rezervačního systému je zapotřebí jej propojit s Vašimi webovými stránkami. Pokud webové stránky nemáte, můžete si plně responzivní webové stránky přímo s pomocí Rezeo vytvořit, a to za cenu 119 Kč měsíčně. Jak Rezeo webová stránka s rezervačním systémem funguje, si můžete vyzkoušet na demo stránce.

Jednoduché na používání

Systém byl vytvořen tak, aby byl pro malé ubytovatele uživatelsky co nejjednodušší. Jeho nastavení nezabere více než 30 minut. K dispozici je také rychlá technická podpora, která se vším pomůže a poradí. Další velkou výhodou je, že Rezeo má zcela transparentní cenovou politiku. Nejsou zde žádné další skryté poplatky například za import nebo export do různých aplikací nebo za vystavování dokladu. Všechny uvedené ceny jsou konečné. 

CENÍK:

Více informací najdete přímo na stránce s informacemi o ceně a funkcích.

Rezeo a Pays

Rezeo využívá pro online platby platební bránu Pays. Propojení je jednoduché, je pouze zapotřebí provést registraci na stránkách Pays. Jakmile dokončíte registraci, přímo v administračním rozhraní Pays najdete údaje potřebné k propojení: Shop ID, Merchant ID a API password. Tyto údaje jednoduše vložíte do nastavení platební brány v Rezeu, které najdete v sekci Účetnictví po přihlášení do Vašeho profilu na rezeo.cz.

Hledáte hezký, malý rezervační systém?

Napište nám, vyřešíme to.