Mozello a platební brána Pays

Mozello – stránky a e-shop snadno a rychle

Profesionální stránky snadno a rychle bez nutnosti počátečních investic

Mozello je ideální řešení pro všechny, co chtějí proniknout do tajů blogu, webových stránek a obchodování, aniž by museli investovat desetitisíce za kvalitní prezentaci. Tu si můžete v Mozello vytvořit zdarma pomocí profesionálních šablon během okamžiku. Stránky jsou moderní a plně připravené i pro mobilní použití. Mozello je nástroj, který je dostupný v sedmnácti světových jazycích včetně češtiny. Integrace s platební bránou Pays je samozřejmostí. Vytvořili jsme ukázkovou stránku v mozello, na které můžete vidět, jak funguje napojení na platební bránu Pays.

Mozello doplňky

Bezplatné šablony a vlastní designové nastavení

Všichni uživatelé mají na výběr ze 48 šablon, které lze snadno měnit, aniž by to mělo vliv na již vytvořený obsah (změní se pouze jeho uspořádání dle typy šablony). U každé šablony navíc lze změnit barevné schéma (v levé nabídce kliknutím na položku Design -> Změnit barvy). Je možné též si změnit typ písma.

SEO a marketing

Mozello - eshop U každé stránky můžete snadno přidat META popis i klíčová slova. V nastavení účtu si stránky snadno propojíte s Google Analytics i Facebook Pixelem. Na webu si můžete zapnout automatické upozornění na Cookies. Pro účely emailového marketingu si můžete aktivovat službu Engaga. Jedná se o jednoduchý nástroj pro sbírání emailových kontaktů a rozesílání newsletteru.

Možnost vlastní domény

V rámci prémiových plánů si můžete prostřednictvím Mozello zakoupit vlastní doménu. Pokud již doménu máte, můžete ji propojit s vašimi stránkami na Mozello. Tato funkce je dostupná pouze u placeného plánu. Pokud nechcete vlastní doménu, máte k dispozici doménu ve vlastní podobě s přidanou koncovkou mozellosite.com. Pokud například prodáváte dřevěné hračky, můžete tak mít drevenehracky.mozellosite.com

Vícejazyčný web? Není problém

Velkou výhodou u Mozello je možnost nastavení více jazyků. Tuto možnost uvítají ti, co chtějí zpřístupnit své služby i mimo tuzemský obchodní trh. Vícejazyčnost je navíc dostupná i u bezplatných plánů.

E-shop do pěti položek zdarma

Prostřednictvím Mozello si můžete zřídit plně funkční e-shop bez jakýchkoliv nákladů. Pokud například prodáváte jeden určitý druh zboží, pak je toto pro vás ideální řešení. U bezplatné verze lze přijímat platby PayPalem, popř. si můžete skrze Pays nastavit platební odkazy. U nejvyšší verze se pak můžete těšit nejen na neomezený počet produktů, ale i možnost nastavení slevových kódů, export objednávek, import produktů, možnost úpravy platebního formuláře atd. Systém vám bez ohledu na verzi samozřejmě vygeneruje i fakturu.

Ostatní funkce

Mozello nabízí štědré místo na disku (od 0.5 GB po neomezený prostor), samozřejmostí je SSL zabezpečení, možnost přesměrování stránek a podpora mobilních zařízení.

Mozello Ceník

Uživatelé mají k dispozici tři hlavní tarify z toho jeden je zdarma. Účtování za služby je na měsíční bázi:

Aktivace platební brány Pays přes Mozello

Aktivace je velice jednoduchá. V Mozello stačí vybrat Pays v sekci Nastavení katalogu -> Platba -> sekce Platební karty / platební platforma. Objeví se kolonky k vyplnění (Merchant ID, Shop ID a heslo API). Tyto údaje najdete přímo v nastavení ve vašem administračním rozhraní Pays. Pro propojení je tedy zapotřebí mít aktivovaný účet u Pays. Registraci do Pays můžete provést zde.

Máte dotaz ohledně plateb v Mozello?

Napište nám, pomůžeme Vám.