Partneři platební brány Pays

Partneři platební brány Pays

Platební brána Pays primárně zajišťuje spolehlivé internetové platby koncových zákazníků pro své klienty - obchodníky. Z tohoto důvodu spolupracujeme se dvěma základními typy partnerů. Na jedné straně se jedná o poskytovatele e-commerce systémů. Mezi ně patří poskytovatelé eshopů, CMS řešení, rezervačních systémů a dalších webových nástrojů, které využívají obchodníci. Na druhé straně spolupracujeme s bankami a acquirery, kteří zajišťují akceptaci (příjem) plateb platebními kartami, kterými platí své nákupy koncoví zákazníci.

Poskytovatelé e-commerce systémů, které doporučuje Pays

Shoptet

Shoptet Jeden z největších a nejúspěšnějších poskytovatelů e-shop řešení v ČR. Platební brána Pays je zde řešena formou doplňku, který lze snadno aktivovat. Eshop na Shoptetu je dobrou volbou pro začínající i velmi zkušené internetové obchodníky.

Zakaznik.cz

Zákazník.cz Mimořádně jednoduchý eshop, který je vyladěn pro rychlý prodej produktů přes internet a spolehlivě funguje na všech zařízeních včetně mobilních telefonů. Je velmi dobře optimalizován pro účinný prodej malého množství produktů.

Weby24

Weby24 E-shopy od Weby24 jsou ideální pro růst a expanzi do zahraničí. Platforma umožňuje provoz více e-shopů napojených na jednu administraci, která je vyladěná pro efektivní práci. Designy jsou přizpůsobitelné a vždy responzivní. Samozřejmostí je napojení na dodavatele zboží a účetní systémy.

IMPnet CMS

IMPnet CMS řešení pro weby i e-shopy, s možností propojení na platební bránu Pays. Tým markeťáků, grafiků a programátorů z firmy IMP net s.r.o. pro vás udělá vše od webu, až po online i offline propagaci. V IMPnet jsou specialisté na tvorbu webů a e-shopů, SEO, PPC, linkbuilding a řadu dalších služeb.

nody

nody Komplexní řešení pro vytvoření a správu Vašeho e-shopu. Systém již v základu obsahuje evidenci objednávek, faktur, dodacích listů, zálohových faktur, zákazníků. Připravena je responzivita, napojení na dopravce, platební brány, srovnávače, sociální sítě, SMS notifikace a mnoho dalších modulů, které zjednoduší chod Vašeho malého, ale i velkého e-shopu. Navíc není nutné za ně nic připlácet.

Rezervuj.com

Rezervuj.com Rezervační systém Rezervuj.com je webové řešení, jehož primárním účelem jsou evidence rezervací a dostupnosti vámi spravovaných položek v konkrétních časových úsecích a to včetně přehledu stavu pokladny. Napojení na platební bránu Pays je samozřejmostí.

Better Hotel

Better Hotel Hotelový systém Better Hotel obsahuje vše, co je potřeba k vedení recepce a efektivnímu řízení Vašich ubytovacích kapacit. Systém spolehlivě spolupracuje s platební bránou Pays. Chcete svůj hotel řídit snadno a efektivně? Systém Better Hotel obsahuje vše, co je k tomu potřeba.

AGNIS

Agnis Hotelový software a pokladní systémy firmy Agnis lze napojit na platební bránu Pays a vyřešit tak online platby v nejvyšší kvalitě a komfortu pro zákazníky. Pohodlná rezervace prostřednictvím webových stránek v závislosti na aktuální obsazenosti hotelu. Dále je možné zvolit napojení na rezervační portály.

e-commerce platformy

e-commerce platformy Známé e-commerce platformy, které velmi často využívají provozovatelé českých a slovenských eshopů podporujeme formou modulů, které lze do těchto systémů velmi snadno nainstalovat. Všechny dostupné moduly stáhnete na stránce pro vývojáře.

Poskytovatelé systémů pro skupinovou komunikaci

WebMeeting

WebMeeting WebMeeting je jediným nástrojem pro skupinovou online video komunikaci vyvinutým v České republice. Hodí se pro komunikaci pracovních týmů, výuku ve školách a pořádání online školení. Webmeeting je napojen na platební bránu Pays a umožní vám pořádat placené přednášky, školení a webináře.

Acquireři, poskytující akceptaci platebních karet

Pro fungování karetních plateb je vždy nezbytná smlouva s acquirerem, který vlastní akceptaci provádí. Platební brána Pays doporučuje tyto společnosti, se kterými dlouhodobě spolupracujeme..

Global Payments Europe

Global Payments


EVO Payments International

EVO Payments


Worldline

Wordline


Hledáte-li kvalitní platební bránu, je vám Pays k dispozici. Zde se můžete zaregistrovat případně se podívejte na naši nabídku pro obchodníky.

Chcete připojit vlastní systém na Pays?

Zeptejte se nás