Wix a platební brána Pays

Wix - oblíbené řešení pro tvorbu webových stránek

Wix s eshopem a platební bránou Pays

Wix je oblíbený systém pro tvorbu hezkých webových stránek s působností po celém světě. Kromě tvorby standardního webu umožňuje vytvořit i jednodušší eshop a prodávat libovolné produkty.

Pro české uživatele Wixu, kteří prodávají v tuzemsku i v Evropě, je velmi důležité propojit eshop na Wixu s platební bránou, která umožní zákazníkům platby prostřednictvím platebních karet VISA a Mastercard a podporuje i další běžně používané platební metody. Pays z tohoto důvodu nabízí řešení prostřednictvím svého aplikačního partnera, který váš eshop ve Wixu připojí na platební bránu Pays.

Postup připojení Wixu na Pays

Wix - platební brána Pro implementaci platební brány do systému Wix, pošlete svůj požadavek na adresu jaroslav.streit@gmail.com. Autor řešení vám zašle další instrukce.

Implementace probíhá vložením backendového kódu, který komunikuje s aplikací Wix Store. Pokud máte zájem o automatické označování plateb jako "zaplaceno", bude přidán další uživatel s právy Back office Manager, který komunikuje s API. Testovací stránka s aktivní platební bránou Pays.cz je dostupná na adrese platebnibranawix.eu

Před připojením platební brány na Wix je třeba mít aktivní účet na Pays. Ten vám bude vytvořen do druhého dne po registraci.

Chcete připojit platební bránu na Wix?

Napište nám